SUPA24
Остало
Остало
Остало
655 000 PLN
(16 375 PLN / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Plac Konstytucji 3 Maja, Radom

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Twoja przystań nad wodą – zamieszkaj tam, gdzie inni odpoczywają

Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Radom – ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Plac Konstytucji 3 Maja, Radom
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Anna Bukalska

Слични огласи

Слично у иностранству