Листа понуда
9
9
9
330 000 PLN
(6 000 PLN / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Hugona Kołłątaja, Puławy
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
55 м²
купатила
Преведи на Енглески
Mieszkanie 55,20 m2 (trzy pokoje, drugie piętro) przy ul. Kołłątaja w zielonej i cichej części Puław woj. lubelskie.
Mieszkanie:
-powierzchnia 55,2...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде:
333дана
Ажурирано:
209дана
Пријави оглас
Локалитети
Hugona Kołłątaja, Puławy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.