SUPA24
Остало
Остало
Остало
658 000 PLN
(6 714 PLN / м²)
Распродаја
3
1
98 м²
Juliusza Słowackiego, Przemyśl

спаваћа соба3
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Sprzedam przestronne i klimatyczne mieszkanie w Przemyślu.
Zadbane mieszkanie mieści się na 1 piętrze stylowej kamienice przy ul. Słowackiego w Przemy...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подОдвојени тоалетКухињски апаратиКаминНакон реконструкцијеПриродно светло

Спрат:
1. спрат од 3
Старост понуде: 94дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Juliusza Słowackiego, Przemyśl
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"

Слични огласи

Слично у иностранству