SUPA24
Остало
Остало
Остало
699 000 PLN
(12 482 PLN / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Ołówkowa, Pruszków

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie o pow. 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1999 r. Mieszkanie z niewielkimi skosami, oknami dach...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Ołówkowa, Pruszków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Слични огласи

Слично у иностранству