SUPA24
Остало
Остало
Остало
815 256 PLN
(10 065 PLN / м²)
Распродаја
4
1
81 м²
Mazepy, Pruszcz Gdański

спаваћа соба4
равно81 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

BEZ PROWIZJI || BEZ PCC ||Nowa inwestycja | bliski dojazd do Gdańska | 4 pokoje do własnej aranżacji |Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Mazepy, Pruszcz Gdański
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME EXPERT

Agnieszka Szymańska

Слични огласи

Слично у иностранству