SUPA24
Остало
Остало
Остало
555 000 PLN
(10 278 PLN / м²)
Распродаја
3
1
54 м²
Konstancji, Piła

спаваћа соба3
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Piła - Zielona Dolina OBNIŻKA CENY: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w ...

намештен
Старост понуде: 47дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Konstancji, Piła
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grupa Furman Nieruchomości

Anna Różycka

Слични огласи

Слично у иностранству