SUPA24
Остало
Остало
Остало
399 000 PLN
(8 313 PLN / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Kołobrzeska, Olsztyn

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości j...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Kołobrzeska, Olsztyn
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME LINK

Jakub Bożomański

Слични огласи

Слично у иностранству