SUPA24
Остало
Остало
Остало
610 000 PLN
(8 026 PLN / м²)
Распродаја
4
1
76 м²
Dunajcowa, Nowy Sącz

спаваћа соба4
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Biuro Nieruchomości IMPERIUM ma przyjemność zaoferować Państwu ofertę bezczynszowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,08 m2 + około 20 m2 zag...

намештен
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

Dunajcowa, Nowy Sącz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Imperium

Renata Golonka

Слични огласи

Слично у иностранству