SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
125 014 €
(2 660 € / м²)
Распродаја
3
1
47 м²
Błonie, Mińsk Mazowiecki

спаваћа соба3
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Błonie 1 w Mińsku Mazowiec...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Błonie, Mińsk Mazowiecki
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properton

Слични огласи

Слично у иностранству