SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Купатило; плочице, природно светло, реновиран, модерни стил
194 611 €
(2 345 € / м²)
Распродаја
4
1
83 м²
Warszawska, Mińsk Mazowiecki

спаваћа соба4
равно83 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m² w Mińsku Mazowieckim na ul. Cichej 1To propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum...

Друго
Старост понуде: 80дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Warszawska, Mińsk Mazowiecki
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properton

Слични огласи

Слично у иностранству