SUPA24
Остало
Остало
Остало
549 000 PLN
(9 000 PLN / м²)
Распродаја
3
1
61 м²
Katowicka, Mikołów

спаваћа соба3
равно61 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Katowicka, Mikołów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VERITAS

Leszek Czura

Слични огласи

Слично у иностранству