SUPA24
Остало
Остало
Остало
230 000 PLN
(5 897 PLN / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Stare Miasto, Malbork

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Słoneczne mieszkanie 35,24 m² | 2 pokoje | Stare Miasto | Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m², położone na 3 pię...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Stare Miasto, Malbork
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Adrianna Grabowska

Слични огласи

Слично у иностранству