SUPA24
Остало
Остало
Остало
340 000 PLN
(8 095 PLN / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Konopnicka, Lublin

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Konopnickiej. Usytuowanie nieruchomości stwarza nowemu właścicielowi możliwość zamieszkania ...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Konopnicka, Lublin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Piłat

Слични огласи

Слично у иностранству