SUPA24
Остало
Остало
Остало
445 000 PLN
(11 410 PLN / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Bazylianówka, Lublin

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-pokojowe mieszkanie z panoramą Starego Miasta | Ponikwoda | Bazylianówka | duży balkon

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe położone przy ul. Bazylianów...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Bazylianówka, Lublin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Marlena Barańska

Слични огласи

Слично у иностранству