SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 099 000 PLN
(11 568 PLN / м²)
Распродаја
Атипично
1
95 м²
Stanisława Dubois, Lublin

спаваћа собаatypical
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i ł...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Stanisława Dubois, Lublin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SMERECKI

Maciej Smerecki

Слични огласи

Слично у иностранству