SUPA24
Остало
Остало
Остало
509 990 PLN
(8 644 PLN / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Jana Kiepury, Lublin

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie 59,30 m2 na Czechowie. Funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 134дана

Локалитети

Jana Kiepury, Lublin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ROYAL NIERUCHOMOSCI LUBLIN

Marta Węgrzynek

Слични огласи

Слично у иностранству