SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 PLN
(9 980 PLN / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Listopadowa, Łódź

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m, położone na parterze w inwestycji
Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach.

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Listopadowa, Łódź
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bank Nieruchomości

Agnieszka Rogula

Слични огласи

Слично у иностранству