SUPA24
Остало
Остало
Остало
329 000 PLN
(7 311 PLN / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Antoniego Mackiewicza, Łódź

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1

Sebastian Korkosz
tel. 602-101-602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części Bałut. W okolicy dost...

Друго
Старост понуде: 35дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Antoniego Mackiewicza, Łódź
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Sebastian Korkosz

Слични огласи

Слично у иностранству