Листа понуда
15
15
15
940 000 PLN
(7 966 PLN / м²)
Распродаја
4
1
118 м²
Henryka Sienkiewicza, Łódź
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
118 м²
купатила
Rafał Araminowicz
tel. 602-101-602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu Sien...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде:
35дана
Ажурирано:
33дана
Пријави оглас
Локалитети
Henryka Sienkiewicza, Łódź
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.