SUPA24
Остало
Остало
Остало
449 000 PLN
(7 242 PLN / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Bolesława Prusa, Łódź

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1

Sebastian Korkosz
tel. 602-101-602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połącz...

Спрат:
3. спрат од 10
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Bolesława Prusa, Łódź
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Sebastian Korkosz

Слични огласи

Слично у иностранству