SUPA24
Остало
Остало
Остало
310 000 PLN
(5 962 PLN / м²)
Распродаја
2
1
52 м²
Grodzka, Krosno

спаваћа соба2
равно52 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,05 m², położone na III piętrze budynku w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku w centr...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Grodzka, Krosno
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KWADRACIAK

Kamil Majewski

Слични огласи

Слично у иностранству