SUPA24
Остало
Остало
Остало
990 000 PLN
(14 559 PLN / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Kocmyrzowska, Kraków

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Kocmyrzowska, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BRACIA SADURSCY

Norbert Borowiak

Слични огласи

Слично у иностранству