SUPA24
Остало
Остало
Остало
898 000 PLN
(15 483 PLN / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Polonijna, Kraków

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i bardzo ciche mieszkanie rodzinne o powierzchni 58,90 m², położone na 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku przy ...

Спрат:
11. спрат од 11
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Polonijna, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Livinder

Lidia Najman

Слични огласи

Слично у иностранству