SUPA24
Остало
Остало
Остало
930 000 PLN
(17 222 PLN / м²)
Распродаја
3
1
54 м²
Fabryczna, Kraków

спаваћа соба3
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DO REMONTU 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ – Kraków – GRZEGÓRZKI – UL. FABRYCZNA 6 LOKALIZACJA: Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszk...

Централни даљински управљач
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Fabryczna, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Livinder

Michał Matyja

Слични огласи

Слично у иностранству