SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 PLN
(17 207 PLN / м²)
Распродаја
2
1
29 м²
Osiedle Tysiąclecia, Kraków

спаваћа соба2
равно29 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 29,1mk na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą . Do mi...

Спрат:
7. спрат од 10
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Osiedle Tysiąclecia, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Livinder

Michał Matyja

Слични огласи

Слично у иностранству