SUPA24
Остало
Остало
Остало
825 000 PLN
(22 297 PLN / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Ignacego Krasickiego, Kraków

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Mieszkanie po generalnym remoncie na Starym Podgórzu! Biuro Nieruchomości APREST prezentuje ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż po generalnym...

намештен
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Ignacego Krasickiego, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ARPREST Nieruchomości

Kinga Nowak

Слични огласи

Слично у иностранству