SUPA24
Дневна соба; поглед, модерни стил, дрвени под, природно светло
Дневна соба; природно светло, модерни стил
Дневна соба; модерни стил, природно светло
690 000 PLN
(19 714 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Świętego Tomasza, Kraków

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,55 m², zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Hynka (os. Dywi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
4. спрат од 7
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

Świętego Tomasza, Kraków
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Patryk Kiełtyka

Слични огласи

Слично у иностранству