SUPA24
Остало
Остало
Остало
349 000 PLN
(5 540 PLN / м²)
Распродаја
2
1
63 м²
1 Maja, Kowary

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

REZERWACJA Piękne i klimatyczne mieszkanie z antresolą - więcej niż standard ! Kowary Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-p...

Спрат:
1. спрат од 2
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

1 Maja, Kowary
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Barbara Polak

Слични огласи

Слично у иностранству