SUPA24
Остало
Остало
Остало
869 500 PLN
(7 186 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
121 м²
Zwycięstwa, Koszalin

спаваћа соба4
равно121 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym ...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Zwycięstwa, Koszalin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Wiktoria Tchoryk

Слични огласи

Слично у иностранству