SUPA24
Остало
Остало
Остало
369 999 PLN
(6 981 PLN / м²)
Распродаја
3
1
53 м²
Rynek, Kościerzyna

спаваћа соба3
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 52 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Kościerzyny przy ul. M.C. Skłodowskiej. Loka...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Rynek, Kościerzyna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Antoni Wenta

Слични огласи

Слично у иностранству