Листа понуда
8
8
8
519 999 PLN
(11 304 PLN / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Jana Matejki, Kościerzyna
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
46 м²
купатила
Преведи на Енглески
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kościerzyna
Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na trzec...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде:
36дана
Ажурирано:
29дана
Пријави оглас
Локалитети
Jana Matejki, Kościerzyna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI