SUPA24
Остало
Остало
Остало
710 000 PLN
(10 143 PLN / м²)
Распродаја
3
1
70 м²
Zgierska, Konstantynów Łódzki

спаваћа соба3
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

BESTATE Nieruchomości ma do sprzedaży widny, rozkładowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 70,36 m.kw usytuowany na drugim piętrze w now...

Друго
Старост понуде: 452дана
Ажурирано: 452дана

Локалитети

Zgierska, Konstantynów Łódzki
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BESTATE Wrocław

Wiesława Stasiak

Слични огласи

Слично у иностранству