SUPA24
Остало
Остало
Остало
700 000 PLN
(10 938 PLN / м²)
Распродаја
2
1
64 м²
Armii Krajowej, Kołobrzeg

спаваћа соба2
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Prezentujemy stylowe mieszkanie zlokalizowane na Wyspie Solnej w Kołobrzegu. Mieszkanie dla koneserów dobrego stylu.

намештен
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 21дана

Локалитети

Armii Krajowej, Kołobrzeg
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Paulina Zielińska

Слични огласи

Слично у иностранству