Листа понуда
26
26
26
715 900 PLN
(21 056 PLN / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Hugo Kołłątaja, Kołobrzeg
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
34 м²
купатила
Преведи на Енглески
Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu ,
położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzeg...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
54дана
Ажурирано:
13дана
Пријави оглас
Локалитети
Hugo Kołłątaja, Kołobrzeg
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.