SUPA24
Дневна соба; природно светло, плочице
Дневна соба; природно светло, дрвени под, реновиран
Дневна соба; природно светло, дрвени под, реновиран
400 000 PLN
(9 756 PLN / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Świętego Stanisława Kostki, Kielce

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаДрвени подТротоарНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 65дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Świętego Stanisława Kostki, Kielce
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz

Слични огласи

Слично у иностранству