SUPA24
Остало
Остало
Остало
355 000 PLN
(9 103 PLN / м²)
Распродаја
2
1
39 м²
Gabriela Narutowicza, Katowice

спаваћа соба2
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m², poł...

Спрат:
2. спрат од 3
Старост понуде: 38дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

Gabriela Narutowicza, Katowice
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Hanak

Слични огласи

Слично у иностранству