SUPA24
Остало
Остало
Остало
572 000 PLN
(12 711 PLN / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon...

Спрат:
2. спрат од 2
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski

Слични огласи

Слично у иностранству