SUPA24
Остало
Остало
Остало
610 000 PLN
(5 865 PLN / м²)
Распродаја
3
1
104 м²
Jedlina-Zdrój

спаваћа соба3
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Biuro Nieruchomości MP Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 104,52 m 2 , zlokalizowane w Jedlinie- Zdroju...

Спрат:
2. спрат од 2
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Jedlina-Zdrój
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MP HOUSE

Marta Puklicka

Слични огласи

Слично у иностранству