SUPA24
Остало
Остало
Остало
290 000 PLN
(5 273 PLN / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Jasna, Jastrzębie-Zdrój

спаваћа соба3
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż M-4 przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech ni...

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Jasna, Jastrzębie-Zdrój
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nieruchomosci Lokum

Jakub Fornal

Слични огласи

Слично у иностранству