SUPA24
Остало
Остало
Остало
210 000 PLN
(4 286 PLN / м²)
Распродаја
3
1
49 м²
Jastrzębie-Zdrój

спаваћа соба3
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,15 m2 usytuowane na idealnym II piętrze przy ul. Pomorskiej. W skład nieruchomości wchodzą: salon, łazienka, WC, kuc...

Спрат:
2. спрат од 4
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Jastrzębie-Zdrój
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nieruchomosci Lokum

Małgorzata Węzka

Слични огласи

Слично у иностранству