SUPA24
Остало
Остало
Остало
207 000 PLN
(6 088 PLN / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Katowicka, Jastrzębie-Zdrój

спаваћа соба2
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Rezerwacja. Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia przy ulicy Katowickiej z balkonem oraz klimatyzacją. Mieszkanie zostało zaaranżowane na ...

Спрат:
6. спрат од 10
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Katowicka, Jastrzębie-Zdrój
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dom-In Nieruchomosci

Izabela Chudecka

Слични огласи

Слично у иностранству