SUPA24
Остало
Остало
Остало
739 000 PLN
(9 238 PLN / м²)
Распродаја
3
1
80 м²
Mściwoja, gmina Żórawina

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,90 m2 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone na zielonym, cichym i nowoczesnym osiedlu...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подПриродно светлоКухињски апаратиНамештен

Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде: 273дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Mściwoja, gmina Żórawina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOMFI SP. Z O.O.

Beata Foryś

Слични огласи

Слично у иностранству