SUPA24
Остало
Остало
Остало
589 000 PLN
(9 349 PLN / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Pod Gruszą, gmina Złotów

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Parterowe mieszkanie bez barier z dużym ogródkiem - Dzierzążenko, gm. Złotów Powierzchnia użytkowa: ok. 6,,78 m² Poziom: parter (brak jakiegokolwiek ...

Друго
Старост понуде: 25дана
Ажурирано: 22дана

Локалитети

Pod Gruszą, gmina Złotów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grupa Furman Nieruchomości

Marcin Kelich

Слични огласи

Слично у иностранству