SUPA24
Остало
Остало
Остало
220 000 PLN
(3 929 PLN / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
gmina Zakrzewo

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z loggią, ogrodem i 2 garażami blaszanymi - Stara Wiśniewka, gmina Zakrzewo. Nieruchomość o powierzchni ...

Друго
Старост понуде: 37дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

gmina Zakrzewo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Grupa Furman Nieruchomości

Marcin Kelich

Слични огласи

Слично у иностранству