Листа понуда
7
7
7
280 000 PLN
(3 544 PLN / м²)
Распродаја
2
1
79 м²
Plac Farny, gmina Wschowa
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
79 м²
купатила
Преведи на Енглески
"Nieruchomości Apartament"Mikołaj Krzyżosiak 513 383 116Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z możliwoś...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Старост понуде:
56дана
Ажурирано:
56дана
Пријави оглас
Локалитети
Plac Farny, gmina Wschowa
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.