Листа понуда
6
6
6
399 000 PLN
(4 245 PLN / м²)
Распродаја
4
1
94 м²
Jesionowa, gmina Wołów
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
94 м²
купатила
Преведи на Енглески
Mieszkanie 4-pokojowe 82,4 m2
Opiekun oferty
Paweł Grzesik
tel. 602 101 602
Otoczenie nieruchomości
Mieszkanie położone jest w Wołowie spokojnej, zie...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Лично
Тип грејања:
Друго
Опрема:
Друго
Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде:
35дана
Ажурирано:
32дана
Пријави оглас
Локалитети
Jesionowa, gmina Wołów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.