SUPA24
Остало
Остало
Остало
980 000 PLN
(11 264 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
87 м²
Jasna, gmina Wieliczka

спаваћа соба4
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą - 113 m² w centrum Wieliczki Idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszka...

Спрат:
3. спрат од 3
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Jasna, gmina Wieliczka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BRACIA SADURSCY

Grzegorz Zębala

Слични огласи

Слично у иностранству