SUPA24
Остало
Остало
Остало
919 000 PLN
(12 253 PLN / м²)
Распродаја
4
2+
75 м²
Długa, gmina Wieliczka

спаваћа соба4
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia: Poziom I: 75,01 m2 Poziom II/ poddasze: ok 5...

Спрат:
1. спрат од 1
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Długa, gmina Wieliczka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BRACIA SADURSCY

Karolina Jakobus

Слични огласи

Слично у иностранству