SUPA24
Остало
Остало
Остало
265 000 PLN
(8 833 PLN / м²)
Распродаја
2
1
30 м²
Narcyzowa, gmina Wejherowo

спаваћа соба2
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,08 m², położone na parterze kameralnego, sześciolokalowego budynku z 2014 roku. Nieruc...

Друго
Старост понуде: 340дана
Ажурирано: 339дана

Локалитети

Narcyzowa, gmina Wejherowo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filip Stachewicz

Слични огласи

Слично у иностранству