SUPA24
Остало
Остало
Остало
559 000 PLN
(5 480 PLN / м²)
Распродаја
4
1
102 м²
Zimowiska, gmina Ustka

спаваћа соба4
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаДа

Опис

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 102,50 m² z ogródkiem 110 m² Zimowiska, gmina Ustka Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102,50 m² , po...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Zimowiska, gmina Ustka
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Gryf Nieruchomości Słupskie

Marta Patyna

Слични огласи

Слично у иностранству